WEGO CMS - Nowoczesny system zarządzania treścią oraz sklep internetowy - Więcej niż CMS a

Jak kupić licencję?

Na początek, gorąco zachcamy do zapoznania się z umową licencyjną systemu.

Zanim zamówisz licencję...

  1. Pierwszym krokiem na drodze do kupna licencji WEGO CMS jest zapoznanie się z wersjami systemu i wybranie tej, która najbardziej odpowiada potrzebom.
  2. Licencje są wydawane wieczyście na wybrane domeny, dlatego końcowa cena aplikacji jest wielokrotnością kwoty z cennika. Należy pamiętać, że nie ma możliwości anulowania licencji na domenę, stąd nie ma możliwości dokonania nieodpłatnej "zmiany" domeny dla wystawionej licencji.
  3. Zachęcamy do sprawdzenia przed zakupem, czy docelowy hosting będzie obsługiwał aplikację.

Zamówienie licencji - krok po kroku

1. Rejestracja

Zamówienie należy złożyć za pośrednictwem systemu elektronicznej rejestracji pod adresem http://licencje.wego.pl. W panelu należy się zarejestrować by móc złożyć zamówienie i pobrać aplikację.

2. Zamówienie

W panelu należy rozpocząć zamówienie przez podanie listy domen, jakie mają być obsługiwane przez WEGO. Zanim zamówienie zostanie zrealizowanie można pobrać aplikację z licencją testową, ważną przez 30 dni. W tym momencie można już rozpocząć prace nad serwisem.

3. Licencja wieczysta

Po zrealizowaniu zamówienia, z poziomu panelu można pobrać WEGO z wieczystą licencją lub sam plik licencji. Pobranie pliku licencji jest wygodne, w przypadku serwisów których proces wdrożenia już się rozpoczął.

Dystrybutorzy

|

zobacz również

Reklamacje24 - system obsługi reklamacji dla deweloperów, zarządców nieruchomości, generalnych wykonawców.