WEGO CMS - Nowoczesny system zarządzania treścią oraz sklep internetowy - Więcej niż CMS a

BLOG WEGO CMS a

WEGO CMS – system dla każdego

Dodano:
2008-08-27
kategorie:

Co no-WEGO?

Funkcjonalnie bardzo trudno wprowadzić coś zupełnie nowego w dziedzinie systemów CMS. 
Mnogość rozwiązań na rynku, tak systemów komercyjnych jak i open-source gwarantuje, że z dużym przybliżeniem możemy powiedzieć śmiało – właściwie wszystko już było.
Funkcjonalnie – z pewnością. Wciąż jest jednak bardzo duże pole do popisu w dziedzinie interakcji z użytkownikiem, zapewnieniu kompletnie nowej jakości jeśli chodzi o wprowadzanie i zarządzanie treścią oraz realizację wdrożeń. Najdobitniej pokazały to projekty firmy 37signals: Basecamp na przykład.
Zdając sobie z tego sprawę, zdecydowaliśmy się połączyć jedno z drugim – stworzyć produkt zaawansowany funkcjonalnie z naciskiem na interfejs.
Ograniczyliśmy podstawowe funkcje do absolutnego minimum, zostawiając możliwość rozbudowy o pola dodatkowe – „wtyczki” do systemu, które zwiększają podstawową funkcjonalność modułu na przykład o dodatkowe pola tekstowe, słowa kluczowe, pliki graficzne czy wtyczkę Zoomify (http://zoomify.com). Konstrukcja pól dodatkowych zapewnia możliwość tworzenia i dodawania ich bez potrzeby aktualizacji całego systemu.
Wprowadziliśmy zakładki – funkcjonalność ułatwiającą nawigację po głęboko „zakopanych” treściach w panelu administracyjnym – jeden klik i gotowe – wpis ląduje na główną stronę.
W końcu odetchną ci, którzy muszą wprowadzać dziesiątki wpisów różniących się na przykład tylko tytułem czy minimalnie opisem – dzięki duplikowaniu kategorii i ich zawartości możliwe staje się zapełnienie nawet bardzo rozbudowanych serwisów.

Dlaczego warto wybrać WEGO CMS – co zyskuję?

 • Przede wszystkim: czas
  Czas czyli pieniądz. System WEGO CMS powstał po to, by ułatwiać wdrażanie i zarządzanie stronami WWW.
  Stworzyliśmy system, którego wdrożenie nie wiąże się z przeczytaniem dziesiątek stron dokumentacji, nauczenia się na pamięć terminów związanych z API systemu i stosowania do rygorystycznych wzorców wdrożeniowych.

WEGO to system który „nie wchodzi w drogę” na żadnym z etapów wdrożenia strony i nie ogranicza kreatywności grafików czy koderów. W tym ostatnim przypadku – wręcz przeciwnie.

WEGO to system, którego potencjał drzemie w możliwościach koderów – zamiast oferować gotowe, zbędne funkcje, przygotowaliśmy system pod kątem łączenia jego elementów w bardziej rozbudowaną całość.

Standardowe wdrożenie w oparciu o funkcjonalność WEGO FIRMA bądź WEGO FIRMA+ można zrealizować w dwa-trzy dni. Doświadczeni wdrożeniowcy, dzięki WEGO, mogą zwiększyć liczbę wdrożeń realizowanych w ciągu miesiąca, z zachowaniem, a nawet zwiększeniem ich jakości!

 • Możliwość rozbudowy systemu
  Klient/dystrybutor otrzymuje zakodowaną wersję systemu (ionCube) – zakodowane jest całe jądro systemu z wyjątkiem plików umożliwiających obsługę np.: sklepowego koszyka czy formularza kontaktowego. Zewnętrzni dystrybutorzy mogą modyfikować te pliki wedle własnego uznania i możliwości (iCenter nie ponosi odpowiedzialności za modyfikacje systemu wprowadzane przez dystrybutorów).


Jeśli domyślna funkcjonalność systemu jest nieodpowiadająca i nie wzbogacają jej pola dodatkowe - dzięki dobrze opisanemu i przygotowanemu API aplikacji, istnieje także możliwość tworzenia i uruchamiania we własnym zakresie własnych modułów funkcjonalnych oraz rozbudowę funkcjonalną systemu.

Najlepsze dodatki do systemu mogą zostać włączone do głównej wersji WEGO CMS po uprzednim sprawdzeniu jakości i bezpieczeństwa kodu.

 • Wygodna i szybka instalacja
  W systemie licencyjnym (http://licencje.wego.pl) można wygenerować wersję WEGO CMS z automatycznym instalatorem dla systemu Windows

Po więcej powodów, zapraszamy na stronę http://cms.wego.pl.
Do systemu przekonało się wielu klientów i agencje takie jak Midea – chcesz przekonać się i Ty?

Wersje systemu

System WEGO CMS w chwili obecnej sprzedawany jest w czterech wersjach funkcjonalnych:

 • WEGO FIRMA
 • WEGO FIRMA+
 • WEGO SKLEP
 • WEGO SKLEP+

Najprostszą wersją systemu jest WEGO FIRMA – wersja przygotowana z myślą o niedużych witrynach, firmowych wizytówkach i stronach czysto informacyjnych.
WEGO FIRMA+ to wersja przeznaczona dla bardziej wymagających klientów, którzy chcieliby mocniej zaznaczyć obecność swojej firmy w internecie oraz zademonstrować swoje produkty internetowej społeczności.
WEGO SKLEP to rozwiązanie skierowane do startujących sklepów internetowych. Dzięki obsłudze elektronicznych płatności online, wersja ta ułatwia dotarcie do szerokiej rzeczy odbiorców oraz minimalizuje nakłady potrzebne na wprowadzenie oferty do Internetu.
WEGO SKLEP+ to najbardziej rozbudowana z wersji WEGO w chwili obecnej, umożliwiająca stworzenie nawet najbardziej złożonych serwisów WWW.
Wszystkie wersje łączy ta sama wygoda użytkowania oraz wyjątkowa łatwość i szybkość wdrożenia.

Pobieranie licencji – instalacja oprogramowania

Z myślą o dystrybutorach systemu WEGO oraz Waszych i naszych Klientach, stworzyliśmy centrum zarządzania licencjami – licencje.wego.pl.
Jest to aplikacja automatyzująca i przyspieszająca proces zakupu systemu WEGO, umożliwiająca także pobranie trzydziestodniowej wersji demonstracyjnej.
W wygodny sposób można teraz:

 • Pobrać wersję demonstracyjną,
 • Dokonać płatności za wybraną wersję systemu
 • Zmienić wersję dla już zakupionej licencji
 • Wygenerować nową licencję dla domeny
 • Pobrać automatyczny instalator dla systemu Windows

To oczywiście nie wszystkie możliwości aplikacji licencyjnej – aby się z nimi zapoznać zarejestruj się już dziś (http://licencje.wego.pl)

komentarze

brak komentarzy

skomentuj

Dystrybutorzy

|

zobacz również

Reklamacje24 - system obsługi reklamacji dla deweloperów, zarządców nieruchomości, generalnych wykonawców.