WEGO CMS - Nowoczesny system zarządzania treścią oraz sklep internetowy - Więcej niż CMS a

BLOG WEGO CMS a

Nowa strona DEMO - przykładowy sklep internetowy.

Dodano:
2007-10-24
kategorie:

Czemu zmieniamy?

Bo już najwyższy czas. W zasadzie należałoby zapytać.. dlaczego tak póżno? Dotychczasowa formuła DEMO się po prostu nie sprawdziła. Założenie, że będziemy przedstawiać możliwości systemu na bazie tylko wybranych, podstawowych funkcji z wprowadzonymi abstrakcyjnymi danymi sprawiło, że przyjęta koncepcja DEMO po jakimś czasie przestała być zrozumiała również i dla niektórych z nas :) Zamysł prezentowania jedynie wybranych funkcji systemu, w swych pierwotnych założeniach, miał na celu przede wszystkim oddanie idei działania sytemu - celowo bez narzucania z góry określonej konwencji. DEMO miało więc na celu pokazanie elastyczności i uniwersalności WEGO jako systemu do dowolnych zastosowań. Teraz zmieniamy konwencję. DEMO będzie miało za zadanie zaprezentowanie działania większości dostępnych funkcji WEGO w najbardziej rozbudowanej wersji: Sklep+.

Ale są też inne powody...

Wego rozwija się dynamicznie. Chcemy, aby DEMO rozwijało się wraz z samym systemem. Zależy nam na tym, aby nowe funkcje i moduły, o których będziemy pisać na naszym blogu mogły być testowane zarówno przez przyszłych użytkowników jak i współpracujących z nami partnerów.

Prowadzimy również prace nad sprzedażą WEGO CMS w wersji hostowalnej, dostępnej w sprzedaży z gotowymi szablonami. Będzie więc można zamówić WEGO w jednej z 4 dostępnych wersji, z gotowym projektem graficznym oraz hostingiem, płacąc niewielką, miesięczną bądź roczną, opłatę abonamentową.

Co więcej. Aktualnie na tapecie naszych programistów jest API do naszego systemu licencyjnego, które niebawem dostępne będzie dla operatorów hostingowych. API umożliwi zamawianie WEGO, w kilku kliknięciach z poziomu panelu administracyjnego udostępnianego przez firmę hostingową.

Tak więc zmiana koncepcji demo nie jest przypadkowa.

To dla nas od tej pory przede wszystkim poligon doświadczalny, na którym będziemy prezentować kolejne szablony oraz testować nowe rozwiązania i moduły, nad rozwojem których stale pracujemy.

Zobacz jak może działać nowoczesny sklep internetowy na bazie - WEGO CMS.

komentarze

brak komentarzy

skomentuj

Dystrybutorzy

|

zobacz również

Reklamacje24 - system obsługi reklamacji dla deweloperów, zarządców nieruchomości, generalnych wykonawców.