WEGO CMS - Nowoczesny system zarządzania treścią oraz sklep internetowy - Więcej niż CMS a

BLOG WEGO CMS a

WEGO CMS - czerp radość z tworzenia (przedpremiera systemu)

Dodano:
2006-12-29
kategorie:

Radość tworzenia

Jako agencja interaktywna zależało nam na tym, by WEGO CMSumożliwiał szybkie i efektywne wdrożenia, bez potrzeby studiowania rozbudowanych dokumentacji, uczenia się skomplikowanych metod API. Ujednolicone nazewnictwo i prosty ale potężny system szablonów umożliwia wdrożenie statystycznego serwisu w mniej niż dwa dni. Sprawia to, że zWEGO CMS najbardziej skomplikowanym i złożonym etapem staje się przygotowanie projektu graficznego i szablonów HTML/CSS.

Co mamy do powiedzenia?

Uważamy, że zarządzanie stronami internetowymi jest zbyt skomplikowane a systemy, które oferuje większość firm wdrożeniowych - przeciążone zbędnymi funkcjami.

Wyznajemy zasadę rozpowszechnioną przez aplikacje firmy 37signalsmniej znaczy więcej.

WEGO CMS to system mniejszy, sprytniejszy i bardziej intuicyjny niż większość rozwiązań konkurencji. Potrafi mniej niż najpopularniejsze tego typu systemy - z założenia.

Chcemy przywrócić ludziom zajmującym się stronami internetowymi przyjemność z ich wdrażania.


iCenter to wrocławska agencja interaktywna założona w 1999 roku, specjalizująca się w tworzeniu nowoczesnych aplikacji i stron internetowych spełniających najwyższe standardy z zakresu programowania, dostępności i użyteczności, mająca na swoim koncie realizacje tak dla polskich jak i zagranicznych firm. Więcej informacji: http://prodesign.pl

WEGO CMS to nowoczesny system zarządzania treścią (CMS) rozwijany od 2005 roku, w chwili obecnej produkt flagowy firmyiCenter. Więcej informacji: http://cms.wego.pl

komentarze

brak komentarzy

skomentuj

Dystrybutorzy

|

zobacz również

Reklamacje24 - system obsługi reklamacji dla deweloperów, zarządców nieruchomości, generalnych wykonawców.